Interní Recruiter / Specialista HR - nábor

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici (INTERNÍ) RECRUITER.

Popis Pracovní Pozice

  • aktivní vyhledávání vhodných THP pozic / kandidátů dle zadaných parametrů (zejména technické pozice)
  • první oslovení kandidátů a vyhodnocení jejich vhodnosti
  • organizace, koordinace a samotné vedení pohovorů
  • vyhodnocování pohovorů a poskytování zpětné vazby
  • spolupráce na popisu a inzerci volných pracovních pozic
  • spolupráce v oblasti integrace nových zaměstnanců
  • podpora HR týmu, administrativní práce

Požadujeme

  • zkušenost z obdobné pracovní pozice, min. 2 roky – možno také v personální agentuře
  • zkušenosti v oblasti náboru THP pozic (výhodou orientace týkající se technických pozic – vývoj, výroba, kvalita, logistika atp.)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)
  • min. SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8799
Corporation
Talentor Czech Republic