Trader

Pro našeho klienta, dodavatele energie výhradně z obnovitelných zdrojů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Provádění obchodní strategie pro portfolio energetických komodit
  • Obchodování na velkoobchodním trhu takřka ve všech státech Evropy
  • Samostatná práce v rámci přiděleného rizikového kapitálu
  • Vyhledávání informací, diskuze s odborníky, spekulace
  • Rozhodování v nejistých a rizikových situacích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 3+ let zkušeností v energetice
  • Vynikající analytické dovednosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Efektivní komunikační dovednosti
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8809