Packaging Manager

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici PACKAGING MANAGER.

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení svěřeného týmu specialistů v oblasti packaging managementu
  • Spolu s kolegy se budete podílet na zvyšování kvality logistických procesů a obalů
  • Podílení se na trvalém zlepšování procesů ve svěřené oblasti
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice ve výrobě (automotive výhodou)
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti designu obalů a obalového hospodářství
  • Výborné komunikační dovednosti v českém a anglickém jazyce
  • Flexibilitu a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…