CONTROLLING AND REPORTING SPECIALIST

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost s českým managementem a mezinárodním působením aktuálně hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: CONTROLLING AND REPORTING SPECIALIST

Popis Pracovní Pozice

  • Zpracování finančních analýz – měsíčních, kvartálních, ročních a zpracování reportů
  • Vyhodnocení jednotlivých controllingových dat a jejich konzultace s managementem společnosti
  • Úzká spolupráce s finančním ředitelem, který je zároveň přímým nadřízeným
  • Spolupráce s účetním oddělením na denní bázi
  • Spolupráce s finančními auditory a auditory výzkumu a vývoje
  • Podílení se na tvorbě ročního plánu společnosti

Požadujeme

  • Pokročilá znalost MS Office (hlavně Excel)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – pravidelná komunikace slovem i písmem
  • VŠ vzdělání ekonomického směru, nebo relevantní praxe na obdobné pozici
  • Analytické myšlení, empatie, strukturovanost, samostatnost
  • Znalost IS Helios a praxe na obdobné pozici – výhodou

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Vzdělávání – odborné i jazykové
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Benefitní systém Kafeterie
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • Zvýhodněný mobilní tarif a další…

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8851