Osobní bankéř - Tábor

Hledáte stabilní zaměstnání, které pro Vás bude jistotou? Práce v moderní bance tohle všechno splňuje. Pro banku s mezinárodní působností a pobočkou v Táboře hledáme novou kolegyni či nového kolegu do pozice Osobní bankéř, která je vhodná i pro absolventy.

Popis Pracovní Pozice

JAK BUDE VYPADAT VAŠE PRÁCE PRVNÍCH 6 MĚSÍCŮ:
  • První měsíc – online školení – proniknutí do produktové řady.
  • Od druhého měsíce práce po boku zkušeného kolegy a zasvěcení do pracovních procesů a postupů.
  • Absolvování potřebných certifikací ČNB (plně hrazené zaměstnavatelem).
  • Postupné seznamování se s portfoliem svěřených klientů.
  • Už od prvního měsíce nárok na výplatu bonusů – závisí na řádném plnění povinností spojeného se zaškolováním.
CO BUDE NÁPLNÍ PRÁCE PO ZAŠKOLENÍ:
  • Setkávání se s klienty ohledně jejich aktuálních potřeb.
  • Poskytování profesionálního poradenství ohledně nových či vylepšených bankovních produktů.
  • Nabízení řešení a produktů šitých klientům na míru.

Požadujeme

CO MUSÍTE MÍT:
  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
  • Chuť komunikovat s lidmi na denní bázi.
  • Nadšení pro poradenství v oblasti bankovních produktů.
  • Obchodního ducha.
  • Chuť učit se nové věci a pracovat na sobě.

Nabízíme

CO ZA TO DOSTANETE:
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, stravenky, 4 sick days, Cafeterie, penzijní a životní pojištění apod.).
  • Příjemné moderní pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu.

Job Facts

Location
kraj Jihočeský
Job-ID
8854