Project Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Odpovědnost za realizaci zákaznických projektů trakčních měníren včetně zajištění instalace měnírny na místě a vybudování zázemí pro měnírnu
  • Koordinace a spolupráce na vypracování projektu se zákazníkem
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích – inicializace, plánování, realizace, reporting, předání, hodnocení
  • Sestavení a vedení projektového týmu, řízení komunikace v projektu, řízení dostupných zdrojů
  • Zajištění bezchybné komunikace se zákazníkem, analýza případných rizik a jeho předcházení
  • Reportování stavu realizace projektu, změnové řízení
  • Zajištění předání projektu a výstupu, kontrola, řízení finančních zdrojů, nákladů a výnosů
  • Kontrola dodržení časového plánu a nákladů
  • Služební cesty za zákazníkem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice či strojírenství
  • Min. 4 a více let zkušenosti s projektovým managementem ideálně v oblasti kolejových vozidel, napájecích soustav, z oblasti distribuce elektřiny…
  • Znalost angličitiny na plynulé bázi, denní komunikace v AJ + jeden světový jazyk výhodou
  • Znalost standardů projektového řízení
  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Vztah k technice, flexibilní přístup, organizovaná, strukturovaná osobnost
  • Znalost MS Office – Excel, MS Project, případně další nástroje projektového řízení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • Příjemné pracovní prostředí a pracovní kolektiv
  • Pružná pracovní doba
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, atd.)

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8857
Corporation
Talentor Czech Republic