Zkušební technik – Testovací inženýr

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • zajištění kompletního testování trakčních měníren po elektro/SW stránce – funkční testy, simulace a jejich vyhodnocování
  • provedení a vyhodnocení standardizovaných testů
  • nahrání a odladění SW příp. drobné úpravy v SW na ovládání měnírny
  • nalézání nových řešení, inovace
  • administrativní činnost spojená s testováním – protokoly, reporty
  • komunikace a předání měnírny zákazníkovi, řešení případných problémů a reklamací
  • případné cestování spojené s předáváním měníren v místě dodání

Požadujeme

  • VŠ /SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe v podobné pozici výhodou nikoli podmínkou
  • AJ výhodou
  • znalost technologií inventorů a zásobníků energie výhodou (superkapacitory)
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
  • odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme

  • zajímavou pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti
  • možnost cestování
  • proplácení přesčasových hodin
  • odborný a kariérní růst v rámci české i mateřské společnosti
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (pružná pracovní doba, stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, atd.)

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8858