Embedded C++ Developer

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy?

Popis Pracovní Pozice

Vývoj embedded zařízení zprostředkovávajícím komunikaci mezi dopravní infrastrukturou a (nejen) automobily. Celé to běží na GNU Linux, build je pres Yocto+Bitbake, architektura je ARM64. Aplikační část je psaná v C++. Máme moderní web UI v Reactu. Všichni vývojáři v týmu mají na pracovním laptopu Linux. Co bude tvým úkolem?
  • navrhovat a implementovat rozšiřování funkcionality produktu
  • sledovat nejnovější trendy a aplikovat je do naší práce
  • učit se, zkoušet, přicházet s nápady a nebát se říct si o pomoc
  • akcelerovat nasazení inteligentních dopravních systémů do každodenního života
  • spolupracovat s vývojáři a testery v našem R&D v Brně, Velké Británii, Americe, Německu a
Rakousku

Požadujeme

  • orientace v Linux
  • umíš vyvíjet v C++ a skriptovat (v Pythonu nebo Bashi)
  • domluvíš se anglicky (účast na callech, maily, vstupy a výstupy tvé práce budou v AJ)
  • nebojíš se šáhnout na „železo“
  • novinky v technice jsou to, co tě pohání kupředu
  • máš týmového ducha a smysl pro humor (někdy pořádně černý)

Nabízíme

  • odměnu za nástup ve výši 100. 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • možnost zakoupit si akcie Siemens
  • stravenky, kartu Multisport či ActivePass, firemní tarif pro soukromé účely