Mistr/Vedoucí montážní jednotky

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení montážní jednotky 40 mechaniků a elektromechaniků
  • Denní koordinace plánů výroby s projektovými manažery v mateřské firmě (Švýcarsko)
  • Spolupráce napříč odděleními, zejména za účelem zefektivňování výrobního procesu (konstrukce, nákup, technologie, plánování, test, expedice)
  • Zajišťování výrobních kapacit dle požadavků na výrobu
  • Odpovědnost za plnění termínů, reporting
  • Vedení, motivace a hodnocení podřízených zaměstnanců
  • Spolupráce s personálním oddělením při výběru nových pracovníků

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou
  • Týmovost, spolehlivost a proaktivní přístup
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Zkušenost s ERP systémy výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Možnost přímo ovlivňovat organizační procesy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd