Senior Controller/Reporting

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: SENIOR CONTROLLER / REPORTING.

Popis Pracovní Pozice

  • Partner pro vlastníky BU a management
  • Kompletní reporting pro centrálu
  • Vedení procesu budgetu a forecastu
  • Měsíční finanční uzávěrka a prezentace výsledků
  • P&L / rozvahové analýzy
  • Interní zprávy a analýzy (odchylky výroby a materiálu)
  • Pravidelné statistické zprávy
  • Controlling nákladového střediska
  • Roční audit (kontrolní část)

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • Zkušenosti alespoň 3 roky v Controllingu / Reportingu
  • Znalost principů reportingu, controllingu a účetnictví
  • Spolehlivost a odpovědnost, analytické myšlení
  • Zkušenosti s ERP systémy
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Vysoká úroveň znalostí aplikace Excel
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Zajímavá pracovní pozice v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příležitost pro osobní a kariérní růst
  • Profesionální školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na dopravu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.)

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8862
Corporation
Talentor Czech Republic