SW Engineer – PLC/SCADA

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • PLC a HMI programování zákaznických projektů měníren.
  • Vyvíjení a implementování aplikačnícho software zákaznických projektů měníren.
  • Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě návrhů a požadavků zákazníků.
  • Vytváření datových a objemových struktur a definování jejich vazeb.
  • Tvorba vizualizačních aplikací pro jednotlivé projekty.
  • Připravuje a prakticky provádí testování a uvedení zařízení/řídícího modulu do provozu.
  • Podílí se na přípravě „lokální“ SCADA pro zákaznické projekty.
  • Zpracovává technickou dokumentaci k zařízení/řídícímu modulu, navrhuje a komunikuje se zákazníky v případě potřeby.
  • Úzká spolupráce s mateřskou centrálou

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektro, automatizace, programování ..)
  • Min. 4 a více let praxe na stejné pozici
  • Praktická zkušenost a znalost HMI/PLC programování, automatizací a kontrolních systémů
  • Znalost komunikačních protokolů a jejich využití
  • Znalost práce v oboru průmyslové automatizace
  • Držitel certifikátu dle vyhlášky č. 50/78 Sb. (§ 6, §7)
  • Schopnost komunikace slovem a písmem v anglickém jazyce (denní využítí)
  • Aktivní, odpovědná, flexibilní osobnost

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Odborný a kariérní růst v rámci české i mateřské společnosti
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (pružná pracovní doba, stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění..atd.)

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8863
Corporation
Talentor Czech Republic