Technolog obrábění/Procesní inženýr

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Optimalizace výrobních procesů v oblasti CNC obrábění
  • Praktická aplikace progresivních obráběcích metod (nástroje, upínací prvky, měřící metody, automatizační prvky)
  • Optimalizace efektivního procesu seřizování CNC obráběcích strojů
  • Aktivní sledování moderních trendů a novinek v oboru CNC obrábění (mezinárodní výstavy, workshopy)

Požadujeme

  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství
  • Zkušenost na pozici technolog obrábění min. 5 let
  • Praxe v oboru CNC obrábění kovových materiálů (především CNC frézování)
  • Znalost práce v CAD systémech
  • Proaktivní a kreativní přístup při specifikaci a implementování zlepšovacích projektů
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zaměstnání v dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
  • Možnost vlastních zlepšovacích návrhů, jejich rychlá realizace a výrazná související investiční podpora
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (5-týdnů dovolené, 13 plat, firemní akce pro zaměstnance, příspěvek na dopravu, stravenky a další.)

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8864
Corporation
Talentor Czech Republic