Team Leader ve výrobě

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost dodávající svařované kovové díly pro Automotive, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení zapracování svěřených pracovníků v týmu
  • Zodpovědnost za připravenost materiálu, předávání směn, školení a instruktáž pracovníků týmu
  • Hlášení poruch
  • Řešení a odstraňovat běžných problémů a drobných poruch
  • Zodpovědnost za chod linek a zodpovědnost za personál

Požadujeme

  • Ukončené střední vzdělání (maturitní zkouška/výuční list)
  • Praxe a zkušenost z výkonu obdobné pozice nejen v automobilovém průmyslu
  • Znalost práce na PC
  • Znalost dokumentů a pracovních návodek
  • Schopnosti komunikační, organizační a pracovat v týmu
  • Akceptace směnného režimu

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus ve výši 25 000,- Kč
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance až 10 000,- Kč
  • Každý měsíc kredit ve výši 200,- Kč na občerstvení (bagety, káva…)
  • Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, sport, wellness, zdraví, mateřské školky...)
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění ve výši 300,- Kč měsíčně
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců
  • Příspěvek na školní pomůcky pro rodiče prvňáčků v hodnotě 500 Kč
  • Stravenky ve výši 90,- Kč
  • Svoz z Mladé Boleslavi, který je hrazen firmou
  • Firemní akce na sport, kulturu a volný čas
  • Možnost jazykových kurzů v pracovní době
  • Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8868