HR Specialista Vzdělávání

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu vzdálenou 15 minut od Prahy hledáme vhodného kolegu / kolegyni na pracovní pozici: HR SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ

Popis Pracovní Pozice

  • Organizace, koordinace a řízení HR projektů v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
  • Zpracování interních příruček a podkladů; celková příprava interních vzdělávacích programů
  • Spolupráce na korporátních projektech v oblasti vzdělávání
  • Implementace procesů a nástrojů v oblasti rozvoje a vzdělávání

Požadujeme

  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice min. 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2, nebo vyšší
  • Velmi dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z vývojové, nebo výrobní firmy – výhodou

Nabízíme

  • Možnost kariérního posunu
  • Podpora vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček benefit plus
  • Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství a další…