HR Projektový Specialista

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu vzdálenou 15 minut od Prahy hledáme vhodného kolegu / kolegyni na pracovní pozici: HR PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Popis Pracovní Pozice

  • Koordinace, organizace a spolupráce na projektech zaměřených na budování značky společnosti
  • Hledání nových možností, cest, způsobů, jak zviditelnit a zvýraznit zaměstnavatele v regionu
  • Příprava konceptů a realizace náborových kampaní
  • Komunikace a budování vztahů např. s personálními agenturami, hospodářskou komorou atd.
  • Spolupráce se středními i vysokými školami a odbornými organizacemi
  • Organizace a účast na pracovních veletrzích

Požadujeme

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2, nebo vyšší)
  • Zkušenosti z obdobné pozice, z oblasti brandingu a náboru min. 2 roky
  • Aktivní, komunikativní typ, schopnost organizovat, tvořit, zlepšovat procesy
  • SŠ / VŠ vzdělání

Nabízíme

  • Možnost kariérního posunu
  • Podpora vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček benefit plus
  • Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství a další…