Obalový specialista / Packaging Specialist

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici OBALOVÝ SPECIALISTA

Popis Pracovní Pozice

  • obalové hospodářství a zpracování dat v systému SAP
  • pravidelná (denní) komunikace se svěřenými zákazníky a dodavateli
  • podpora výrobního procesu z hlediska obalů
  • vedení obalových kont se zákazníky/ dodavateli, řešení reklamací
  • práce s logistickými portály
  • komunikace s externím skladem
  • zpracování průvodní dokumentace a archivace
  • zajištění inventur a prezentace výsledků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe z obdobné pracovní pozice (týkající se obalových materiálů); zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu velkou výhodou
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…