Supervisor skladu

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici SUPERVISOR SKLADU.

Popis Pracovní Pozice

  • Práce s týmem lidí obsahující organizování a řízení skladových dělníků, kontrolu dodržování stanovených standardů.
  • Nastavení a zlepšování procesů, řešení dodávek materiálu.
  • Zodpovědnost za plnění kvalifikační matice.
  • Sledování výrobního procesu.
  • Řešení otázek BOZP.
  • Možnost navrhovat a zlepšovat výrobní proces.
  • Veškerá administrativa řešená elektronicky, minimálně využívané papírové dokumenty.
  • Plánování směn svěřeného týmu, organizace práce.

Požadujeme

  • Zkušenost s vedením týmu lidí - podmínkou
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice, velkou výhodou zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu.
  • Min. SŠ vzdělání.
  • Znalost anglického jazyka a systému SAP - výhodou

Nabízíme

  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi a motivující systém ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění.
  • Kartu Benefit plus.
  • Sickdays.
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů.
  • Slevové sezónní nabídky.
  • Možnost interního vzdělávání.
  • Multisport karta.
  • Pružná pracovní doba.