Specialista skladových systémů

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici SPECIALISTA SKLADOVÝCH SYSTÉMŮ.

Popis Pracovní Pozice

  • údržba, kontrola, nastavení a plánování změn v systému eWMS
  • nastavování a dohled nad dodržování definovaných standardů, pracovních postupů
  • aktivní účast na organizaci a průběhu roční, mimořádné nebo permanentní inventury ve skladech logistiky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s automotive
  • znalost SAP, eWarehouse výhodou
  • znalost MS Office

Nabízíme

Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…