Finanční Manažer/ka

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost v Moravskoslezském kraji hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: Finanční Manažer / Ekonom.

Popis Pracovní Pozice

  • Zavádění a zlepšování procesů na finančním oddělení.
  • Zodpovědnost za vedení svěřeného týmu (účetní oddělení).
  • Spolupráce se všemi odděleními firmy; pomoc v oblasti financí.
  • Plánování, sledování, kontrolování a vyhodnocování finančních ukazatelů – vývoje společnosti.
  • Zpracování finančních analýz a reportů pro vedení společnosti.
  • Zodpovědnost za vedení kompletního účetnictví a daňové agendy.
  • Posuzování finančních rizik a příležitostí.

Požadujeme

  • Pracovní zkušenosti na obdobné pracovní pozici minimálně 3 roky.
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň B1.
  • Silná a samostatná osobnost, analytické myšlení, spolehlivost, velmi dobrá znalost MS Office (zejména MS Excel).

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost se realizovat a přinášet nové nápady.
  • Stravování na pracovišti.
  • Finanční bonusy.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Podpora osobního i profesního rozvoje.

Job Facts

Location
Ostrava
Job-ID
8903