Python Developer - Full Remote

Do týmu 6 specialistů a analytiků hledáme Python Developera, který nám pomůže stavět technologické řešení.

Popis Pracovní Pozice

V současnosti pracujeme s technologiemi Python, JS, PHP, SQL/databáze, HTML, CSS a další. Společně stavíme technologické řešení a datové nástroje pro naše klienty na technologiích Google Cloud Platform. Budeš u nás patřit do sekce R&D. Každý den tak budeš zapojen do interních procesů, kde budeš mít volnou ruku co se týče realizace a zároveň budeš zodpovídat za doručené výsledky.Co tě v roli čeká? Budování interních microservices
  • Procesy ve firmě, které se opakují, potřebujeme alespoň částečně zautomatizovat, občas je potřeba vytvořit konektor na reklamní systém nebo usnadnit generování podkladů pro kampaně.
Vývoj webové aplikace “Centralizace mediaplánů”
  • Máme hotové MVP, čeká nás ale ještě spousta práce a dlouhodobý rozvoj. Na projektu budeš mít k ruce ještě studenty z ČVUT, kteří ti pomohou s projektem pohnout rychleji.
Realizace vlastních nápadů V rámci Marketup působíme jako R&D oddělení. Každý člen týmu má na sobě rozvoj alespoň jednoho nového produktu/projektu, který si sám zvolil.

Požadujeme

  • Python, JavaScript, SQL databáze, Git, HTML, REST API, Google Cloud Platform (Cloud Functions, App Engine...)
  • Zájem o programování a chuť se dál rozvíjet
  • Samostatnost - Čekají tě projekty, které bude potřeba si odřídit od začátku až po konec
  • Agilní způsob realizace projektů.
  • Selský rozum, kritické myšlení a pečlivost

Nabízíme

Nabídneme ti jak stabilní dlouhodobé projekty, tak dynamické krátkodobé projekty tak, aby tvoje práce nebyla rutinní.Budeš u nás patřit do sekce R&D, tady tě nečeká velké množství klientských projektů. Každý den však budeš zapojen do interních procesů, kde budeš mít volnou ruku co se týče realizace, ale zároveň zodpovídat za doručené výsledky.Rádi zainvestujeme do tvého rozvoje a vzdělávání, čekají tě školení hard i soft skills.Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat.Dáme ti svobodu a flexibilitu, kterou potřebuješ pro to, aby se ti dobře pracovalo.