PHP Vývojář

Hledáme PHP nadšence na projekty pro obchodníka s cennými papíry a sekundárně na projekty marketingového oddělení.

Popis Pracovní Pozice

  • zakázkový vývoj interních systémů
  • integrace, utility a vývoj produktů na zelené louce

Požadujeme

PHP 7+ ( composer, PSR standardy, Symfony/Nette) Javascript (Node.js, Vue.js) SQL a NoSQL databáze GitVýhodou bude:
  • znalost linuxové administrace
  • skriptování v bashi nebo Pythonu
  • kontejnerizace
  • CI/CD principy
  • automatizované testování
  • OpenApi

Nabízíme

  • klientům pomáháme s investováním už od roku 1995 a patříme mezi nejsilnější hráče na trhu
  • sídlíme v Platiniu v nových a moderních kancelářích
  • nejsme banka a nemáme korporátní manýry – každý den se něco děje a změny/inovace jsou rychlé
  • myslíme na work life balance, proto zkracujeme pracovní týden na 37,5 hod.
  • bonusy dle výsledků a další benefity
  • už nikdy nebudete mít v práci hlad díky práci našich baristek