Projektový manažer se zaměřením na kvalitu

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER SE ZAMĚŘENÍM NA KVALITU.

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za svěřený projekt u významného zákazníka.
  • Spolupráce na vývoji a náběhu nových projektů.
  • Spolupráce s projektovým týmem ve smyslu řízení a dohlížení na projekt dle termínového plánů.
  • Pravidelné reportování aktuálního stavu projektu.
  • Jednání se zákazníkem včetně cestování na jeho pobočky.

Požadujeme

  • Pokročilá znalost anglického jazyka (min. B2); znalost německého jazyka výhodou.
  • Zkušenosti z oblasti kvality v automobilovém průmyslu (podmínkou).
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Znalost nástrojů kvality.
  • Ochotu cestovat, ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…