Ředitel IT (non-IT obchodní společnost) Praha

Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky ( v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu biznisu přispůsobuje taky své interní IT oddělení, kterému potřebuje najít toho správného ...
Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky ( v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu biznisu přispůsobuje taky své interní IT oddělení, kterému potřebuje najít toho správného člověka, který ho povede.

Popis Pracovní Pozice

Hlavní náplň práce:
  • zodpovědnost za vedení, koordinaci a delegovaní práce jednotlivým členům IT oddělení a jejich kontrolu.
  • zodpovědnost za motivování a hodnocení jednotlivých členů týmu.
  • zodpovědnost za navrhování odborných školení pro sebe a podřízené pracovníky.
  • zodpovědnost za komunikaci a koordinaci rozvoje a fungování IT napříč interními úseky společnosti.
  • zodpovědnost za rozvoj a změny IT včetně implementací.
  • zodpovědnost za řízení procesu přípravy a realizace projektů (projekty týkající se rozvoje systémů napříč celou firmou od ERP systému, přes e-commerce řešení až po e-shop).
  • zodpovědnost za stanovení strategických vizí do budoucnosti.
  • zodpovědnost za sledování nových trendů na trhu.
  • zodpovědnost za komunikaci s externími dodavateli SW, kontrolu a řešení smluv, vyjednávání podmínek, vyhlašování a schvalování tendrů na nové dodavatele.
  • zodpovědnost za komunikaci a hlášení výsledků vedení společnosti.

Požadujeme

Požadavky:
  • Zkušenosti s vedením IT oddělení v obchodní společnosti (non-IT společnost, interní IT oddělení cca 10 lidí + exernisté)
  • Znalost projektového řízení
  • Schopnost nespustit oči z projektu či požadavků a průběžně se ujišťovat, zda je vše, jak má být
  • Umění určit priority
  • Osobnostní předpoklady: Organizační schopnosti, systémový a tvůrčí přístup a dovednost řešení konfliktů, orientace na cíl. Dovednost motivovat, argumentovat, vysvětlit, řídit i vést. Výborné komunikační dovednosti a vystupování, schopnost týmové práce.

Nabízíme

Bonusy a benefity:
  • Atmosféra rodinné firmy - vstřícné firemní prostředí, slušné a přímé jednání.
  • Minimální míra byrokracie.
  • Stabilní organizační struktura, spolupracující kolegové a podřízení.
  • Obrovská míra seberealizace.
  • Motivující mzda s respektem k Vaší odbornosti a praxi složená z fixní části a prémií.
  • Odborná školení hrazená zaměstnavatelem.
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, pružná pracovní doba, stravenky, slevy na produkty společnosti
  • Mobil (výhodné tarify i pro rodinu), Notebook, Auto
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt pro více informací:Zuzana Kuššová tel.: +420 730 520 043, email: zuzana.kussova@itsearch.cz