BI Analytik/DATA Analytik (Power BI) Praha

Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky ( v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu biznisu přispůsobuje taky své interní IT oddělení, které tak potřebuje doplnit o zkušeného ...
Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky ( v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu biznisu přispůsobuje taky své interní IT oddělení, které tak potřebuje doplnit o zkušeného BI Analytika.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:Společnost přechází ze systému zpracování dat pomocí OLAP kostek na specializované business intelligence řešení a do interního IT týmu hledá nového člena, který jí s tímto úkolem pomůže. Celý přechod je rozdělen na 2 fáze:1 fáze: BI reporting na úrovni TOP manažmentu 2 fáze: BI reporting na úrovni jednotlivých odděleníZjednodušeně, co Vás čeká:
  • Zpracování interních dat v rámci úrovně TOP Manažmentu a ve druhé fázi na úrovni jednotlivých oddělení
  • Návrh a realizace vylepšených postupů pro zpracování dat v novém systému

Požadujeme

Požadavky:
  • Důležité jsou pro nás zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenost se zpracováním velkého objemu dat
  • Základní orientace ve fungování OLAP pro analýzu dat
  • Zkušenost s Microsoft Power BI
  • A zejména výborné komunikační dovednosti a analytické dovednosti se zaměřením na shromažďování, uspořádání, analýzu a interpretaci velkého množství informací s důrazem na detail a přesnost

Nabízíme

Bonusy a benefity:
  • Atmosféra rodinné firmy - vstřícné firemní prostředí, slušné a přímé jednání
  • Minimální míra byrokracie
  • Stabilní organizační struktura, spolupracující kolegové
  • Obrovská míra seberealizace
  • Motivující mzda s respektem k Vaší odbornosti a praxi složená z fixní části a prémií
  • Odborná školení hrazená zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, slevy na produkty společnosti
  • Mobil (výhodné tarify i pro rodinu), Notebook
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt pro více informací:Zuzana Kuššová tel.: +420 730 520 043, email: zuzana.kussova@itsearch.cz