BI Analytik/DATA Analytik (Power BI) Praha

Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky ( v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu byznysu přizpůsobuje taky své interní IT oddělení, které tak potřebuje doplnit o zkušeného ...
Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky ( v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu byznysu přizpůsobuje taky své interní IT oddělení, které tak potřebuje doplnit o zkušeného BI Analytika.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:Společnost přechází ze systému zpracování dat pomocí OLAP kostek na specializované business intelligence řešení a do interního IT týmu hledá nového člena, který jí s tímto úkolem pomůže. Celý přechod je rozdělen na 2 fáze:1 fáze: BI reporting na úrovni TOP manažmentu 2 fáze: BI reporting na úrovni jednotlivých odděleníCo Vás čeká:
  • Tvorba datových modelů – tabulární i multidimenzionální modelování
  • Provádění business analýzy
  • Provádění datové analýzy
  • Zodpovědnost za zpracování reportů a dashboardů pro jednotlivé útvary firmy
  • Zodpovědnost za nastavení zabezpečení, sdílení a aktualizaci dat
  • Budete mít přímý vliv na proces digitalizace a automatizace firmy
  • Aktivní účast na firemních projektech, zejména přechodu na Power BI

Požadujeme

Požadavky:
  • VŠ technického či ekonomického zaměření nebo ekvivalentní praxe
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost práce s Power BI desktop a Power BI service
  • Orientace v základních ekonomických pojmech
  • Znalost jazyka DAX a základní orientace v jazyce M
  • Znalost jazyka SQL
  • Znalost datového modelování
  • Znalost SSIS nebo jiného ETL nástroje
  • Výborné analytické myšlení
  • Schopnost vyřešit zadání včetně návrhů na další postup se zajištěním realizace návazných kroků
  • Výborné komunikační schopnosti – osobní projev, psaný text
  • Spolehlivost, přesnost, zodpovědnost
  • Schopnost pracovat zcela samostatně, ale dokázat odvést dobrou práci i v rámci týmu
  • Ochota se dále vzdělávat po osobní i odborné stránce
ČÍM NÁM UDĚLÁTE RADOST?
  • Znalost Office Scripts/jazyka JavaScript
  • Znalost dalšího programovacího/skriptovacího jazyka (např. Bash, Powershell, Julia, Python, R, Wolfram Mathematica, Matlab…)
  • Zkušenost s Power Platform (Power Automate, Power Apps, Power Virtual Agents, Power BI)
  • Zkušenost s jinými BI nástroji např. Qlik Sense, Tableau
  • Znalost AJ na úrovni B2

Nabízíme

Bonusy a benefity:
  • Atmosféra rodinné firmy - vstřícné firemní prostředí, slušné a přímé jednání
  • Minimální míra byrokracie
  • Stabilní organizační struktura, spolupracující kolegové
  • Obrovská míra seberealizace
  • Motivující mzda s respektem k Vaší odbornosti a praxi složená z fixní části a prémií
  • Odborná školení hrazená zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, multisportka, slevy na produkty společnosti
  • Mobil (výhodné tarify i pro rodinu), Notebook
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt pro více informací:Zuzana Kuššová tel.: +420 730 520 043, email: zuzana.kussova@itsearch.cz