Elektronik zavádění nových projektů

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Zpracování technické specifikace testovacích zařízení
  • Plánování, realizace, instalace a validace EOL testerů nebo jejich součástí v rámci zavádění nové výroby nebo realizaci změn
  • Spolupráce s Launch coordinátorem, Procesním inženýrem a celým projektovým týmem
  • Organizování ostatních aktivit EOL testerů - design review, předpřejímky, přejímky, validace
  • Plánování a realizace nápravných opatření v případě odchylek od cílů kvality, termínů nebo nákladů
  • Tvorba výrobní dokumentace, předně testovacích parametrů
  • Analýza světlometů, svítilen a elektronických podsestav
  • Zpracování podkladů, analýz a dat pro prezentaci výsledků střediska
  • Odstraňuje prvky plýtvání 7W – zbytečné manipulace, zásoby, nadprodukce, čekání

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • MS Office, Windows
  • Znalost anglického jazyka
  • Vyhláška 50, § 6.

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8923