Finanční analytik

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Nastavování prodejních cen do systému (SAP), vystavování opravných dokladů (cenových)
  • Komunikace s account managery ohledně vývoje cen jednotlivých zákazníků
  • Počítání dohadných položek k nenavedeným cenám
  • Komunikace s oddělením pohledávek při řešení cenových rozdílů
  • Cenové analýzy, analýzy tržeb, prodaných kusů
  • Příprava denních, měsíčních reportů tržeb pro oba závody
  • Rekonciliace účtů
  • Uzávěrkové práce
  • Účtování dohadných položek, přeúčtování v oblasti tržeb, amortizace
  • Příprava kvartálních forecastů
  • Příprava podkladů pro audit, banky a statistický úřad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
  • Znalost účetní agendy alespoň 3 roky
  • Pokročilou znalost excelu
  • Znalost programu SAP
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8924