Výrobní technolog

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Operativní řešení problémů montážních linek
  • Specifikaci nových technologických zařízení a výrobních celků, specifikace nových nástrojů a jednoúčelových zařízení
  • Analýzy konstrukčních návrhů, resp. vyrobitelnosti nových výrobků
  • Vyhodnocování nabídek na nová zařízení a nástroje, doporučování nejoptimálnějších variant řešení
  • Zodpovědnost za technologickou dokumentaci
  • Navrhování a zajišťování opatření k postupnému zvyšování kvality, snížení pracnosti, spotřeby materiálu a nářadí a snížení zmetkovitosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Výborná znalost MS Office (hlavně word a excel)
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8926