Specialista plánování kapacit výroby

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ KAPACIT VÝROBY.

Popis Pracovní Pozice

  • Optimalizace a celkově zodpovědnost za výrobní kapacity z pohledu strojů a personálu.
  • Primární zaměření na omezení pro výrobu a monitorování kapacitních databází.
  • Práce v interním systému SAP se zaměřením na parametry plánování výroby.
  • Ověření EDI vůči dodavatelům – identifikace rizika omezení dodávek
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Dohled nad úhradami – odpočty zpět od zákazníka

Požadujeme

  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň (B2)
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost a orientace v interním systému SAP
  • Velmi dobré argumentační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání)
  • Relokační balíček
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce s moderními technologiemi
  • Možnost pracovat na mezinárodních projektech

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8929