Vedoucí interní logistiky

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY.

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení velkého týmu lidí (team leadeři, inženýři logistiky, koordinátoři, technici logistiky, vedoucí týmů, mistři, manipulanti logistiky).
  • Zodpovědnost a koordinace materiálových toků mezi skladem a výrobou.
  • Neustálé zlepšování efektivity interních logistických postupů a procesů.
  • Zodpovědnost za technologie využívané v logistice.
  • Kontrola a dohled nad dodržováním pracovních postupů, zajištění školení kolegům.
  • Spolupráce také s externími dodavateli logistických služeb.
  • Dohled nad budgety – evidence nákladů.
  • Optimalizace a vytváření nových logistických layoutů.
  • Spolupráce na zavádění nových projektů z pohledu logistiky.

Požadujeme

  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň (B2)
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením týmu - podmínkou
  • Znalosti nástrojů štíhlé výroby jako např. 5S, Kaizen, SMED – výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání)
  • Relokační balíček
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce s moderními technologiemi
  • Možnost pracovat na mezinárodních projektech

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8930