Elektroinženýr - zavádění nových projektů

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: R&D Elektronik.

Popis Pracovní Pozice

  • Zpracování technické specifikace testovacích zařízení (EOL tester)
  • Plánování, realizace, instalace a validace EOL testerů nebo jejich součástí v rámci zavádění nové výroby nebo realizaci změn
  • Spolupráce s Launch coordinátorem, Procesním inženýrem a celým projektovým týmem
  • Spolupráce s dodavateli zařízení, komunikace mezi dodavatelem a PD elektroniky
  • Organizování ostatních aktivit EOL testerů - design review, předpřejímky, přejímky, validace
  • Plánování a realizace nápravných opatření v případě odchylek od cílů kvality, termínů nebo nákladů
  • Tracking dodavatele zařízení, pravidelný reporting
  • Tvorba výrobní dokumentace, předně testovacích parametrů
  • Analýza NOK světlometů, svítilen a elektronických podsestav
  • Zpracování podkladů, analýz a dat pro prezentaci výsledků střediska
  • Odstraňuje prvky plýtvání 7W– zbytečné manipulace, zásoby, nadprodukce, čekání
  • Spolupracuje s pracovníky PI na neustálém zlepšování procesů
  • Podpora elektroniků sériové technologie

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2.
  • Vyhláška 50, § 6.
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru.
  • Znalost tvorby technické specifikace.
  • Znalost řízení změn procesu a dokumentace.
  • Základní znalost Automotive procesů, IATF 16949

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání)
  • Relokační balíček
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce s moderními technologiemi
  • Možnost pracovat na mezinárodních projektech

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8931