Dodavatelská Kvalita - Mezinárodní Projekty

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici: SQM Corporate Engineer.

Popis Pracovní Pozice

  • Pozice zaměřená zejména na oblast dodavatelské kvality pro projekt spojený s plastovými díly pro automobily.
  • Zodpovědnost za výběr dodavatelů, kteří jsou následně zařazeni do seznamu pro následná výběrová řízení – pro jednotlivé projekty.
  • Práce v mezinárodním prostředí, na mezinárodních projektech, ale bez výraznějšího cestování (pracoviště okr. Praha-východ).
  • Realizace procesu plánování kvality – APQP a zavádění postupů pro snižování rizika. Dodržování standardů IATF, VDA.
  • Podpora a implementace strategie výběru dodavatelů.
  • Provádění auditů procesů.

Požadujeme

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni B2).
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • Pracovní zkušenosti z oblasti kvality – podmínkou, Automotive – velkou výhodou
  • Chuť pracovat v mezinárodním prostředí – v prostřední různých kultur
  • Znalost nástrojů kvality.

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…