Vedoucí týmu technologie

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Koordinace a vedení týmů sériových technologů
  • Zodpovědnost za plnění cílů svěřeného týmu
  • Specifikace nových montážních linek, výběr vhodných dodavatelů, specifikace technických parametrů strojního zařízení, účast při přejímkách, návrhy na umístění strojů do výroby
  • Provádění procesních auditů
  • Návrhy opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti
  • Reporting, vedení porad
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními (údržba, výroba, logistika, procesní inženýrství, kvalita…)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8944