Specialista na obalové materiály - výroba

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: SPECIALISTA NA OBALOVÉ MATERIÁLY – VÝROBA.

Popis Pracovní Pozice

  • Pracovní pozice spadající do oblasti logistiky, úzce zaměřená na oblast obalových materiálů.
  • Zodpovědnost a schvalování využívaných obalových materiálu, defacto spolupráce na vývoji obalů.
  • Pravidelná komunikace s dodavateli.
  • Pravidelné inventury balení, analýzy, a řešení vzniklých neshod.
  • Školení zaměstnanců.
  • Neustále zlepšování kvality a efektivity logistických procesů spojených s obalovými materiály.
  • Optimalizace a koordinace toku dodavatelských obalů – mezi výrobou, dodavateli a sklady.

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B2)
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice
  • Orientace v interním systému SAP
  • Schopnost týmové práce, organizační schopnosti
  • SŠ / VŠ vzdělání

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání)
  • Relokační balíček
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce s moderními technologiemi

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8949