Vedoucí týmu konstruktérů

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení týmu produktových inženýrů, zajišťování školení a rozvoje zaměstnanců,
  • Motivace a hodnocení členů týmu
  • Koordinace alokace týmu na projekty
  • Podpora procesu řešení hlavních problémů s produkty / projekty / procesy
  • Podpora procesu nových obchodních nabídek
  • Podpora přípravy podkladů pro rozpočet skupiny, plánování kapacity a sledování využití
  • Dohled nad standardizací a metodikou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost CAD Catia
  • Samostatnost, týmový duch
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8952