Inženýr projektové kvality

Pro našeho klienta, prémiového výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za revizi specifikace zákazníka zaměřené na položky QM ve fázích cenové nabídky
  • Odpovědnost za přípravu a koordinaci zavádění funkcí kvality
  • Odpovědnost za shromažďování informací pro specializované projekty a za jejich efektivní implementaci
  • Odpovědnost za prototypové a předsériové stavby související s dokumentací, kontrolou a řízením kvality, schvalováním dílů k dodání, komunikací se zákazníkem a historií výrobku
  • Odpovědnost za proces schvalování a zlepšování kvality nástrojů (hodnocení, koordinace a aktualizace akčního plánu)
  • Zajištění používání nástrojů kvality (FMEA, FTA, Six Sigma, DOE)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost ISO standardů
  • Samostatnost, týmový duch
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8953