Průmyslový inženýr

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR.

Popis Pracovní Pozice

  • Ověřování kapacit a návrh využití stávajících výrobních linek a strojů, příp. nákup nových strojů.
  • Pravidelná komunikace s interními i externími partnery, sdílení informací.
  • Spolupráce s kolegy na kalkulacích nových obchodů se zaměřením na optimalizaci časových cyklů navržených technologií, ceny zařízení a přípravků, počet zaměstnanců na lince, layouty.
  • Spolupráce, optimalizace a návrh toku materiálu a technologie pro nově kalkulované obchody.
  • Vykonávání dalších souvisejících činností dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B1).
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice (zkušenosti z oblasti kalkulací nových zakázek, ověřování kapacit stávajících zařízení).
  • SŠ / VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru.
  • Kreativní a inovativní myšlení, orientace na zákazníka a na výsledky.

Nabízíme

  • 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání).
  • Relokační balíček.
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem.
  • Benefitní systém Cafeterie.
  • Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy.
  • Příspěvky na stravování.
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Práce s moderními technologiemi.

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8956