Inženýr vývoje - Automotive

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: INŽENÝR VÝVOJE – AUTOMOTIVE.

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů
  • Zodpovědnost za fotometrickou kvalitu daného výrobku
  • Spolupráce při vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
  • Řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
  • Podílení se na přípravě kalkulací nových výrobků, prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - B1, nebo vyšší
  • VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)
  • Znalost 3D modelování - výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atp.).
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na dopravu (individuálně dle vzdálenosti do zaměstnání).
  • Relokační balíček.
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem.
  • Benefitní systém Cafeterie.
  • Bonusy a prémie dle hospodářských výsledků firmy.
  • Příspěvky na stravování.
  • Možnost odborného i jazykového vzdělávání.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Práce s moderními technologiemi.

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8957