HR Recruiter

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších finančních skupin světa hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: HR RECRUTIER.

Popis Pracovní Pozice

  • Pracovní pozice zaměřená zejména na náborové aktivity – včetně realizace výběrových řízení.
  • Vašim úkolem zde bude koordinace a organizace náborových kampaní, vytváření a správa inzerce, obsahu na sociálních sítích, spolupráce s externími partnery.
  • Zodpovědnost za selekci uchazečů, pre-screening, úvodní telefonické pohovory i následně osobní pohovory s uchazeči.
  • Součástí náplně práce je také aktivní vyhledávání a oslovování uchazečů.
  • Pro vedení společnosti budete reportovat výsledky náborových aktivit.

Požadujeme

  • Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice – zkušenosti v oblasti realizace výběrových řízení, příp. zkušenosti z personální agentury.
  • Velmi dobrá znalost polského jazyka (slovem i písmem); anglický jazyk – výhodou
  • Zkušenosti z oblasti aktivního vyhledávání a oslovování uchazečů
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování (110 Kč)
  • 25 dnů dovolené
  • Multisport karta / Sodexo flexi pas
  • Možnost pracovat na Home Office (např. 1/2 pracovního týdne) + příspěvek za práci z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost osobního i profesního rozvoje / vzdělávacích kurzů a další…

Job Facts

Location
Ostrava
Job-ID
8962