IT System Analyst

Hledáme IT parťáka, který se bude podílet na vývoji aplikací (je jich spousta – CRM, nástroje pro srovnávání a sjednávání finančních produktů, provizní systém aj.), na integraci služeb v jednotlivých aplikacích a na digitalizaci procesů.

Popis Pracovní Pozice

  • Systémový popis stávajících systémů
  • Tvorba podrobných use casů
  • Modelování domény
  • Analýza stávajících datových toků
  • Zpracování návrhů pro nové systémy
  • Intenzivní komunikace s vývojem a zároveň business analytikem při definování zadání pro realizaci

Požadujeme

  • Mozek – mnohem důležitější než to, kolik softwarových toolů znáš, je pro nás způsob, jakým uvažuješ a do jaké míry jsi proaktivní v hledání řešení. Se vším ostatním ti rádi pomůžeme.
  • Confluence a Jira – základ organizace naší práce, proto by bylo dobré, aby ses uměl orientovat buď v těchto, nebo v podobných nástrojích pro řízení projektů (je to menší plus)
  • Bez BPMN si zase nebudeš rozumět s našimi borci z businessu (tohle je nezbytné plus)
  • Bez UML u nás ani ránu – my v analýze ti nebudeme rozumět a kluci z vývoje taky ne (tohle je úplně normální plus)
  • V rámci návrhu FE aplikací používáme Balsamiq / FluidUI / Indigo / Invisio – uvítáme schopnost prototypování/wireframingu alespoň v jedné z těchto aplikací.
  • Tykáme si s waterfallem, vykáme s agilem – bylo by super, kdyby sis s nimi aspoň onikal/a

Nabízíme

  • Budeš mít přímý podíl na projektech, které pomáhají našim klientům v každodenním životě.
  • Možnost spolupráce na HPP i na IČO.
  • Zaměstnancům nabízíme standardní balíček benefitů jako je týden dovolené navíc, sick days, stravenky, Flexi Passy, flexibilní pracovní doba, kurzy angličtiny, dotovaná Multisport karta, firemní sleva na nákup elektroniky, zvýhodněný rodinný tarif na volání/data atd.
  • Dog-friendly office, rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kamaráda.
  • V naší firmě vládne hodně rodinná a pohodová atmosféra, rádi se vídáme i ve volném čase. Jakmile to situace umožní, rádi tě s námi vezmeme někam na vodu, na lyže, můžeš s námi zaběhnout i maraton, nebo prostě jen zajdeme po práci na pivo. 😊