Web Analyst

Do týmu 6 specialistů a analytiků hledáme Web Analytika, který nám pomůže řešit výzvy na straně klientů.

Popis Pracovní Pozice

Implementace webové analytiky pro klienty primárně v Google Analytics a Google Tag Manageru.Implementace měřících značek reklamních systému jako je Google Ads, Facebook, Seznam Sklik, Adform aj.Tvorba měřících plánů a podílení se na tvorbě měřící strategie s ohledem na klientova KPIs.Nasazování a práce s dalšími analytickými nástroji jako je Hotjar, Smartlook, Google Optimize aj.Vyhodnocování naměřených dat a jejich interpretace, pomoc s vizualizací v Google Data Studio, přímá komunikace s klientem a podpora pro PPC specialisty a projektové manažery.

Požadujeme

Nabízíme

Budeš u nás patřit do klientské sekce týmu. Na projektech budeš moct využívat naše frameworky, nástroje a doporučené postupy, které ti usnadní implementační proces.Budeme investovat do tvého rozvoje a vzdělávání, čekají tě školení soft i hard skills. K dispozici budeš mít nástroje, které jsou ti blízké.Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat.Dáme ti svobodu a flexibilitu, kterou potřebuješ pro to, aby se ti dobře pracovalo.Zapojíme tě do testování novinek jako např. Google Analytics 4, naučíme tě pracovat s daty v surovém formátu v Google BigQuery a budeš se s námi podílet na rozvoji v mnoha oblastech analytiky.