Cost Manager

Pro našeho klienta, světovou designovou a poradenskou společnost, zaměřenou na přírodní aktiva a nemovitosti, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Kontrola a stanovení výměru prací, dodávek a odpovídajících cen prací
  • Kontrola ocenění změn projektu
  • Návrhy a ocenění možných úspor (Value Engineering)
  • Příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • Odsouhlasení dílčích i konečných plateb, fakturace dodavateli
  • Spolupráce s Project Managerem při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z pozice přípravář/ka nebo rozpočtář/ka staveb výhodou
  • Výborná znalost MS Office
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivost, pro aktivnost

Nabízíme

  • Možnost podílet se na výjimečných a udržitelných projektech
  • Velmi dobrou možnost seberealizace a samostatnosti
  • Možnost osobního a pracovního rozvoje
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na kulturu, volný čas, vzdělávání a další

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8971