Project Manager

Pro našeho klienta, světovou designovou a poradenskou společnost, zaměřenou na přírodní aktiva a nemovitosti, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Spolupráce s celým týmem řízení projektů včetně externích partnerů
  • Spolupráce s technickými inspektory na projektové dokumentaci a kontrole kvality
  • Správa nákupu společně s konzultantem nákladů
  • Zpracování a vyjednávání smluv s dodavateli, nájemci a dalšími stranami projektu
  • Dodávka práce včetně schůzek projektového týmu a zúčastněných stran
  • Příprava plánu realizace projektu spolu s přípravou, kontrolou a hodnocením časových harmonogramů projektu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Zkušenosti procesu řízení projektů a technických aspektů výstavby budov
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Možnost podílet se na výjimečných a udržitelných projektech
  • Velmi dobrou možnost seberealizace a samostatnosti
  • Možnost osobního a pracovního rozvoje
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na kulturu, volný čas, vzdělávání a další

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8972