Technický dozor

Pro našeho klienta, světovou designovou a poradenskou společnost, zaměřenou na přírodní aktiva a nemovitosti, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Spolupráce s celým týmem projektového řízení, zejména s projektovým manažerem, při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu a s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli
  • Dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení
  • Dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí
  • Kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů, průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
  • Organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků
  • Účast na projektech technických auditů budov (Technical Due Dilligence)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Odbornou znalost technických aspektů výstavby budov
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti
  • Systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek

Nabízíme

  • Možnost podílet se na výjimečných a udržitelných projektech
  • Velmi dobrou možnost seberealizace a samostatnosti
  • Možnost osobního a pracovního rozvoje
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na kulturu, volný čas, vzdělávání a další

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8973