Asistent pro klienty na příchozí lince

Pro stabilního zaměstnavatele, který páchá dobro, hledáme samostatného dobroděje.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce?Asistence a pomoc klientům společnosti v rámci příchozích hovorů. Aktivní využívání cizích jazyků. Čím více jich umíte, tím více jste přínosem. Samostatná zodpovědná práce v denním kontaktu s lidmi.

Požadujeme

Uvítáme!Člověka schopného rychle reagovat na základě přijatého požadavku. Maturita nutná, zdravotnické vzdělání výhodou. Znalost práce na PC a praktického využití internetu. English, Polskie, oder Deutsch, i jiné jazyky odměníme.

Nabízíme

Za to pro Vás máme:Příplatky za jazyky. Fixní mzda je samozřejmostí, ale za Vaše výkony zde náleží i bonus. Nejen možnost práce na Home Office, ale i příplatky za něj. Kupu dalších benefitů jako stravenky, příspěvky na sportovní/kulturní vyžití, zvýhodněné produkty společnosti i jejích partnerů.