Mzdová účetní

Pro velkou stabilní banku hledáme novou kolegyni či kolegu s praxí v mzdovém účetnictví.

Popis Pracovní Pozice

Čeká Vás:
  • Samostatné a komplexní zpracování mezd přidělené části zaměstnanců.
  • Zodpovídání případných dotazů, převážně emailem a telefonicky.
  • Pomoc zaměstnancům s řešením jejich mezd či daňového přiznání.
  • Práce v zavedeném týmu, a to v příjemném pracovním prostředí se zajímavou vybaveností.

Požadujeme

Budete k tomu potřebovat:
  • Zkušenost na obdobné pozici a znalost příslušné legislativy.
  • Schopnost samostatně pracovat na svěřeném úkolu, ale také fungovat v týmu.
  • Zodpovědný a pečlivý přístup.

Nabízíme

Rádi Vás odměníme:
  • Adekvátní mzdou.
  • Benefity jako příspěvky na stravování, volnočasové aktivity, vzdělávání, dovolenou.
  • Dny volna navíc, jak těmi nad rámec zákona, tak dny na zotavenou.