Průmyslový inženýr

Pro našeho klienta, perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a vývoje hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR.

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za tvorbu výrobní dokumentace a výrobních postupů – pracovní postupy, plány údržby, parametry procesu a jejich aktualizace.
  • zpracování preventivních nástrojů kvality do podkladů užívaných pro výrobní procesy
  • sledování, vyhodnocování a zlepšování výrobních ukazatelů (OEE, produktivita)
  • stanovení výrobních norem dle metody MTM
  • zadávání norem do SAPu správa kusovníků a routingů v SAPu
  • vedení a spoluúčast na projektech a workshopech (SMED, VSM, TPM)
  • zlepšování ergonomie pracovišť, návrh a realizace layoutů pracovišť
  • účast na interních a zákaznických auditech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici, praxe v automobilovém průmyslu vítána
  • velmi dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
  • komunikativní znalost anglického
  • znalost normování výhodou
  • technické a analytické myšlení
  • schopnost týmové práce i samostatnost při řešení úkolů

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat na home office.
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Odměny dle hospodářského výsledku společnosti.
  • Příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
  • Odměny při pracovních a životních jubileích.
  • Systém elektronických benefitů.
  • Možnost zvýhodněného tarifu u mobilních operátorů.

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8979
Corporation
Talentor Czech Republic