Sales support (back office & reporting)

Pro našeho klienta, kanadskou společnost působící v oblasti pojišťovnictví hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici SALES SUPPORT. Jedná se o rozšíření stávajícího týmu, nikoliv o náhradu za jiného zaměstnance.

Popis Pracovní Pozice

  • Podpora týmu 4. obchodníků – revize a zpracování dokumentace, smluv a datových souborů.
  • Sledování, vyhodnocování a kontrola dat pro sales reporty.
  • Příprava reportů pro obchodní partnery.
  • Správa partnerských účtů v online systému.
  • Testování funkčnosti on-line systému pro zadávaní smluv.
  • Spolupráce s obchodníky při vylepšování kvality reportů.
  • Zajištění řádného fungování kanceláře.
  • Administrativní podpora pro sales team.

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání.
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména MS Excel.
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka.
  • Pracovní zkušenosti z oblasti pojišťovnictví – výhodou.
  • Týmový hráč – flexibilní spolupráce zejména s obchodními zástupci, ale i s jinými odděleními.
  • Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu, přátelském a neformálním prostředí.
  • Příspěvky na sport a kulturu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • Cestování pojištění pro sebe i rodinu.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost pracovat na home office.
  • 25. dnů dovolené.
  • 3 dny zdravotního volna.
  • Jazykové vzdělávání a další…