Investiční makléř

Pro významnou společnost obchodující s cennými papíry hledáme novou kolegyni či nového kolegu do pozice: INVESTIČNÍ MAKLÉŘ

Popis Pracovní Pozice

CO BUDETE NA POZICI DĚLAT:
  • Dostanete portfolio klientů, kterým se budete starat o majetek a investice.
  • Analyzovat a vyhodnocovat potřeby, cíle a toleranci rizik pro stávající a nové klienty.
  • Nabízet investiční nástroje významných zahraničních finančních institucí.
  • Poskytovat poradenství ohledně nejvhodnějších investičních řešení pro klienty a monitorovat výkonnost jejich portfolia.
  • Rozšiřovat portfolio o nové klienty – ale ne o členy Vaší rodiny a přátele – z našeho CRM systému.

Požadujeme

CO MUSÍTE MÍT:
  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
  • Praxi v oblasti bankovnictví nebo finančních služeb.
  • Zkušenost s finanční analýzou a prodejem investičních nástrojů je velkou výhodou.
  • Orientaci na výsledky.

Nabízíme

CO ZA TO DOSTANETE:
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, občerstvení na pracovišti, Cafeterie, příspěvek na vzdělávání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům).
  • Příjemné moderní pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu.

Job Facts

Location
Ostrava
Job-ID
9021