Obchodní partner

Pro významnou společnost obchodující s cennými papíry hledáme novou kolegyni či nového kolegu do pozice: OBCHODNÍ PARTNER

Popis Pracovní Pozice

CO BUDETE NA POZICI DĚLAT:
  • Dostanete příležitost vybudovat novou pobočku v Hradci Králové na zelené louce.
  • V prvních několika měsících se inspirovat v pobočkách v Ostravě a Brně – budete hodně cestovat.
  • Nabírat nové kolegy, se kterými budete rozšiřovat stávající klientské portfolio a nabízet sofistikované investiční nástroje privátní i korporátní klientele.
  • S novými kolegy pobočku rozjedete a po určité době ji budete primárně řídit.

Požadujeme

CO MUSÍTE MÍT:
  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
  • Praxi v oblasti bankovnictví nebo finančních služeb v oblasti kapitálových trhů.
  • Zkušenost s vedením lidí.
  • Orientaci na výsledky a drajv.

Nabízíme

CO ZA TO DOSTANETE:
  • Šestimístnou odměnu + do budoucna podíl na hospodářském výsledku.
  • 2letou podporu mateřské společnosti ve všech aspektech a pokrytí veškerých finančních investic.
  • Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, občerstvení na pracovišti, Cafeterie, příspěvek na vzdělávání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům).
  • Příjemné moderní pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu.

Job Facts

Location
kraj Královehradecký
Job-ID
9022