Junior programátor

Jsi programátor s vášňí pro C#, X++ a SQL? Přidej se k nám! - VIAPHARMA S.R.O. PRAHACentrálu společnosti ViaPharma, s.r.o. naleznete v Business Complexu Florentinum, na adrese Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, v pěší dostupnosti zastávek metra Florenc a Náměstí republiky. Společnost ViaPharma s ...
Jsi programátor s vášňí pro C#, X++ a SQL? Přidej se k nám! - VIAPHARMA S.R.O. PRAHACentrálu společnosti ViaPharma, s.r.o. naleznete v Business Complexu Florentinum, na adrese Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, v pěší dostupnosti zastávek metra Florenc a Náměstí republiky. Společnost ViaPharma s.r.o., přední distributor léčiv do lékárenského řetězce Dr.Max přijme nového kolegu / kolegyni na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Programování změn ve firemním ERP systému Axapta (X++) – zaměřeno na logistiku velkoobchodního skladu
  • Vytváření sestav pomocí SSRS – příprava dat (logika dotazů), design sestav
  • Programování a údržba interfaců na třetí strany (importy a exporty textových souborů, WSDL, JSON, TCPIP)
  • Podpora uživatelů při řešení operativních problémů s ERP systémem

Požadujeme

  • Umět programovat (minimálně 1 programovací jazyk, více jazyků výhodou) – algoritmizace, objektové programování
  • Dobrá orientace v datech (spojování dat z více tabulek)
  • Chuť učit se novým věcem
  • Schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu
  • Moderní pracoviště v centru Prahy- Florentinum
  • Příjemný tým lidí po odborné i lidské stránce
  • Základní mzdu + odměny dle výkonu
  • Pružná pracovní doba (pevné jádro 10:00-14:00)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Širokou nabídku firemních benefitů (5 týdnů dovolené, Multisport, sleva na nákupy v síti Dr.Max lékáren…)
  • Co nebudete umět, se u nás naučíte.